Hakkımızda

Firmamız 2015 yılında kurumsal ihtiyaçlara özel çözümler geliştirmek amacıyla kurulmuştur.  Yurtiçi Kültür Turları, Cruise Rezervasyonları, Yurtdışı Turlar, Butik Turlar, Yurtiçi-Yurtdışı Otel Rezervasyonları, Tarifeli ve Charter Uçak Biletleri,  Vize Takip Hizmetleri, Tercümanlık Hizmetleri, Fuar Organizasyonları, Fuarlarda Host-Hostes ve Stand Kurulum Hizmetleri, Taşımacılık Hizmetleri, Okul Kamp-Gezi ve Mezuniyet organizasyonları ile Motivasyon Toplantıları, Bahar Şenlikleri ve Konser Organizasyonları ile geniş bir yelpazede hizmetlerime devam etmekteyiz.

2020 Yılında YURTGEZ Markası ile kurumsal portföyümüzün yanı sıra bireysel misafirlerimize de hizmet vermeye başlamış, Kurumsal bazda çalıştığımız firmalarımızdan edindiğimiz tecrübelerimizi bireysel misafirlerimizin taleplerinle harmanlayarak, kaliteden ödün vermeden en uygun maliyetlerle hizmetlerimizi sunmayı ilke edindik.

Türkiye genelinde iletişimde olduğumuz çözüm ortaklarımız, konusunda deneyimli ekibimizle yurtiçinde birçok firmaya kurumsal ve bireysel hizmet sunarken en kaliteli hizmeti ve maksimum müşteri memnuniyetini hedefleriz.

Bilgi ve deneyimimizle takım çalışmasının ve güçlü iletişimin başarıya giden yolun en önemli basamakları olduğuna inanarak sorumluluk bilinci yüksek, takipçi, gelişime ve değişime açık takım arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.

Yurtgez Turizm Seyahat Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. 2021 yılında kurulan Seyahat Acentesi olarak TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği)’nin üyesi olup, Seyahat Acenteliği hizmetlerinin Kültür ve Turizm Bakanlığınca düzenlenen “A grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi” ile hizmet vermektedir.

Seyahat acentemiz sizlerin yoğun ilgisi sayesinde her geçen gün hizmet kalitesini ve ürün yelpazesini genişleterek Ege Bölgesi’nin önde gelen Seyahat  Acenteleri arasına girmeyi hedeflemektedir.

Geniş bir hizmet ağına sahip olan Acentemiz, müşteri mutluluğunu ön planda tutan, deneyimli kadrosu, güvenilir kimliği ile çağdaş standartlarda hizmet veren örnek bir kuruluş olarak hizmet sunmaktadır.